Zabawka miesiąca – B.Toys – B.Ready Beach Bag [zestaw akcesoriów plażowych w torbie]

Kolejna zabawka miesiąca została przygotowana z myślą o najmłodszych Poszukiwaczach Frajdy. B. Ready Beach Bag to zestaw akcesoriów plażowych, który urozmaici zabawę na plaży, w piaskownicy a nawet w ogródku. Atrakcyjne elementy, ciekawa kolorystyka oraz piękne wykonanie zachęci do zabawy każdego maluszka.

Zestaw dedykowany jest dzieciom w wieku 18 miesięcy – 8 lat i pochodzi z wyjątkowej serii B. Summery od B.Toys. Poszczególne elementy zestawu idealnie pasują do małych rączek a ciekawe wzory i akcesoria przykuwają uwagę.

Co wyróżnia zestaw B.Ready Beach Bag?

  • w zestawie dostępne jest aż 11 elementów,
  • zabawka nie zawiera ftalanów ani BPA (bisfenolu A),
  • całość zapakowana jest w przezroczystym opakowaniu z wygodnym uchwytem,
  • dno torby wykonane jest z siateczki, aby piasek się wysypał zanim dotrzesz do domu lub samochodu,
  • zestaw dostał nagrodę: Złoty Medal Targów Kielce 2015

Zestaw składa się aż z 11 elementów, które zachwycą zarówno dzieci jak i rodziców.  W skład zestawu wchodzi średnie wiaderko (wysokość 20 cm), łopatka i grabki, sitko, mała kolorowa wywrotka, urocza konewka o nieregularnym kształcie oraz cztery foremki (m. in. rybki, robot, cyferki, lody, oponka lub balon). Na wiaderku namalowany jest charakterystyczny wzór, który wyróżni je spośród tysięcy na plaży. Sitko idealnie pasuje do wiaderka by zamki Twojego dziecka nie miały żadnych kamieni. Dodatkowo w zestawie znajduje się wiatraczek, który wzbogaci zabawę oraz pomoże trzymać mewy daleko od piaskowego dzieła.

Werdykt

Zabawka jest idealną propozycją dla najmłodszych dzieci. Sprawdzi się nie tylko na plaży ale również w każdej piaskownicy czy na ogrodzie. Różnokolorowe zachęcają do zabawy i pozwalają wykorzystać zestaw na mnóstwo sposobów. Nie czekaj! Bądź szalony i praktyczny z zestawem B.Ready Beach Bag.  Poszukiwacze przyznają Gwarancję Frajdy!

Kup zestaw na Poszukiwacze Frajdy >

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *