Czuczu Puzzle z Gwarancją Frajdy od kreatywniewdomu.pl

Poszukiwacze Frajdy i kreatywniewdomu.pl podkręcili tempo w poszukiwaniu najlepszych zabawek 🙂 Ewelina wspólnie z dziećmi przetestowała tym razem puzzle Czuczu. Zobaczcie sami! 

czuczu robaczki

Czuczu Układam Robaczki to pięć zestawów czteroelementowych puzzli dla najmłodszych dzieci. Maluchy mogą układać znane robaczki lub wymyślać całkiem nowe! Zabawa w układanie puzzli rozwija zdolności manualne i spostrzegawczość. Nasz zachwyt potwierdza Ewelina z kreatywniewdomu.pl

Puzzle są bardzo dobrze wykonane a duże elementy sprawiają iż układanie puzzli przez takiego malucha staje się prostsze. Można układać puzzle tak aby dziecko miało możliwość wskazania który element nie pasuje do pozostałych elementów.

czuczu kolory

Czuczu Poznaję Kolory to zestaw aż 27 elementów, które możemy dowolnie łączyć, np. dobierając kolorystycznie lub tworząc tematyczne zbiory. Ewelina przetestowała zarówno zabawę w kolory jak i układanie tematyczne:

Układając puzzle można bawić się z dzieckiem w skojarzenia np. układamy elementy, które kojarzą się z deszczem? Układamy same owoce, wszystko co słodkie, zwierzęta latające, środki lokomocji itp. Dziecko ćwiczy nie tylko spostrzegawczość ale i logiczne myślenie. O dziwo mój prawie 2latek woli łączyć ze sobą puzzle za pomocą skojarzeń.

czuczu safari

Czuczu Puzzle 4w1 Safari dzięki dużym i wytrzymałym elementom, dopasowanym do rączek malucha, przetrwają niejedną wyprawę. Zestaw zawiera cztery układanki a każda z nich składa się z dziewięciu dużych elementów.

Ostatnie puzzle, które chcę Wam pokazać to puzzle zdecydowanie jeszcze za trudne dla mojej 2 latki. Korzysta więc Olcia. Mamy tu lwa, zebrę, słonia i żyrafę. Obrazki są piękne, kolory żywe.

Każdy z powyższych zestawów puzzli to bardzo dobra jakość, puzzle są grube i twarde, małe dziecko ich nie powygina, nie połamie, nie pozdziera, do tego mają takie piękne kolory.

Po więcej szczegółów zapraszamy do pełnej wersji recenzji tutaj >

Jeżeli natomiast interesuje Cię zakup puzzli Czuczu, zapraszamy do naszego sklepu. Kup Czuczu >

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *