Gel-a-Peel – Tworzymy własną żelową biżuterię!

Mnóstwo frajdy ukryte w kilku tubkach z żelem. Czy to możliwe? Właśnie spędziliśmy kilka godzin tworząc żelowe kolczyki, bransoletki, breloczki, opaski i naszyjniki, i bawiliśmy się świetnie. Wszystko to za sprawą Gel-a-Peel, czyli niezwykłych zestawów dzięki którym stworzymy unikalną i własnoręczną żelową biżuterię.

gel-a-peel

Siła tkwi w prostocie

Co nas urzekło w Gel-a-Peel? Na pewno to, że zabawa jest prosta. Nie potrzebujemy do zabawy nic więcej poza kawałkiem naszego biurka i zestawem Gel-a-peel. Po prostu bierzemy kilka tubek z żelem i rysujemy nimi wzory, a gdy żel wyschnie biżuteria jest gotowa!

gel-a-peel-tubki

Brak ograniczeń

Drugą super sprawą jest to, że Gel-a-Peel daje masę możliwości. W każdym zestawie znajdziemy przykładowe szablony, które posłużą nam do stworzenia bransoletek i naszyjników, a dodatkowo możemy też znaleźć szablony do tworzenia kolczyków wraz z biglami, kółko do breloczka oraz opaskę. Ilość dostępnych wzorów sprawia, że bez problemu możemy stworzyć całą kolekcję. Najlepsze jest jednak to, że gdy szablony się skończą to zabawa się dopiero zaczyna. Przecież teraz możemy robić to co nam się tylko spodoba! Naszyjnik z naszym imieniem? Proszę bardzo! Ozdoby na okulary czy telefon? Nie ma sprawy! Tu po prostu nie ma końca zabawy!

gel-a-peel-szablony

Jak to działa?

Tak jak już wspomniałam wcześniej, najpierw wybieramy szablon. Następnie przyklejamy go do biurka przezroczystą podkładkę. To właśnie na nią będziemy nakładać żel. Żel oczywiście jest w tubkach i kilku kolorach, do tego mamy jeszcze kilka końcówek (prosta, gwiazdka i grzebień) by jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Po „narysowaniu” naszej biżuterii musimy odczekać, w zależności od rodzaju wzoru, od 2 do 5 godzin. Potem tylko ostrożnie odklejamy nasze dzieło od podkładki i możemy je dumnie nosić!

Jeżeli jest coś na co musimy zwrócić uwagę to, to aby podczas nakładanie żelu nie rozmazać go ręką. Nie zapomnij też o tym, aby zawsze mieć zapas tubek z żelem pod ręką, bo te lubią się skończyć!

gel-a-peel-jak-nosic

Wrażenie z noszenia

Trzeba przyznać, że gdy nasza biżuteria zastygnie prezentuje się lepiej, niż zaraz po stworzeniu. Dodatkowo jest elastyczna i całkiem wytrzymała. Nawet jeżeli coś się przerwie podczas noszenia to nie trzeba się tym specjalnie przejmować, bo wystarczy połączyć elementy, w przerwanym miejscu, świeżą porcją żelu.

gel-a-peel-podsumowanie

Podsumowanie

Podsumowując Gel-a-Peel to naszym zdaniem bardzo udany i wdzięczny produkt. Przede wszystkim pozwala w prosty sposób tworzyć piękną i kolorową biżuterię, którą dzieci mogą bez problemu nosić, psuć, naprawiać i wymyślać na nowo. To produkt który uczy, rozwija i daje mnóstwo frajdy, nie jeden, a nieskończoną ilość razy. Takie produkty waśnie kochamy, szczerze polecamy i przyznajemy Gwarancję Frajdy!

Kup Zestawy Gel-a-Peel na Poszukiwacze Frajdy >

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *