Laleczki LOL czyli niespodzianki ukryte w kuli

Powoli już chyba przyzwyczajaliśmy się, że co sezon w szkołach, domach i sklepach wybucha mały szał na kolekcjonowanie. Kto z nas nie w domu figurek z Kinder Niespodzianki, kapsli, karteczek, tazosów czy dunkinów (aż się łezka w oku kręci). Ale idzie nowe i nazywać się będzie LOL. 

Co oznacza LOL i czym są owe LOLE?

LOL to małe laleczki ukryte w kulach. Każda kula ma siedem warstw, a w każdej warstwie ukryta jest niespodzianka.

7 warstw niespodzianek

Co zawiera każda z warstw?

  • Warstwa pierwsza – naklejki z sekretnymi informacjami.
  • Warstwa druga – naklejki kolekcjonerskie. Można je wkleić do albumu lub na plakat. Naklejki pokazują ukryte funkcje lalki.
  • Warstwa trzecia – buteleczka do wody. Po napełnieniu laleczki wodą, odkrywamy magiczne zastosowanie bohaterki.
  • Warstwa czwarta – buciki,
  • Warstwa piąta – ubranko, sukienka,
  • Warstwa szósta – akcesoria, które wzbogacają ubiór.
  • Warstwa siódma – plakat kolekcjonerski oraz ukryta laleczka.

Podział kolekcji i umiejętności laleczek

Każda z Laleczek LOL należy do jednej z 8 grup/klubu. Mamy Laleczki Błyszczące, Klub Przeciwniczek, Klub duchów, Klubu Sportowy, Klub radosny, Grupę Tancerek, Aktorki i Klub Czarujących. Każda z nich ma ukrytą funkcję, która działa po napełnieniu ich wodą. Lalki LOL mogą: zmienić kolor po zanurzeniu ich w zimnej wodzie, pluć wodą, siusiać, płakać. Co ważne nie wszystkie lalki jest równie łatwo zdobyć. Mamy np. lalki bardzo popularne, występujące często jaki i super unikatowe.

Każda funkcja ma przypisaną odpowiednią naklejkę, którą możemy wkleić na plakacie lub w albumie. Niektóre lalki posiadają nawet dwie ukryte funkcje.

 

 

Podsumowanie

Pierwsza seria lalek LOL niespodzianek zawiera ponad 45 różnych bohaterek. Każda ukrytka za 7 warstwami niespodzianek, dodatkowo niektóre z nich są bardzo ciężkie do zdobycia. Komu uda zdobyć się wszystkie? Zobaczymy i oczywiście życzymy owocnego kolekcjonowania 🙂

Gdzie kupić?

Zobacz ofertę Laleczek LoL na Poszukiwaczefrajdy.pl >

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *