Najlepsze opinie o zabawkach [kwiecień]

Drodzy Poszukiwacze Frajdy!

Dostajemy od Was coraz więcej opinii i recenzji o produktach, które codziennie testujecie. Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne i z każdą staramy się zapoznać. W kwietniu także zostaliśmy zaskoczeni Waszymi nowymi spostrzeżeniami.

Każda opinia umieszczona na stronie poszukiwaczefrajdy.pl jest nagrodzona dodatkowym rabatem.  Oto zabawki, które najbardziej przypadły Wam do gustu w miesiącu kwietniu. Wspólnie postanowiliśmy wyróżnić dwóch kupujących.

lego 70317

Opinia Darka o zestawie LEGO Nexo Kinghts Fortex 70317

„Doskonały zestaw, stosunkowo łatwy w budowie. Wiek 9 lat jest mocno przesadzony. W przypadku TECHNIC wiek 9 lat ma uzasadnienie, tutaj nie. Nasz sześciolatek poradził sobie bez większych problemów. Warto jednak obserwować jak składa ponieważ dzieci potrafią pominąć jakiś etap, przeskakując np. z obrazka 176 na 178 itp. Bardzo dobra instrukcja w formie książkowej. Dodatkowo w internecie dostępna gra LEGO z udziałem tej zabawki i bohaterów. Podczas gry można skanować tabletem „moce” czyli obrazki które znajdują się na tarczach bohaterów serii nexo knights. Taki sposób na zwiększenie zapotrzebowania rynku na dodatkowe zestawy :)”

Dowiedz się więcej o LEGO Nexo Knights >

Dowiedz się więcej o LEGO Nexo Knights Fortex >

Nagroda: upominki z serii Nexo Knights

buzz bee magazynek

Opinia Michała o magazynku Buzz Bee + strzałki 58108

„Same strzałki są bardzo fajne i niczym nie ustępują tym z Nerf Elite. Subiektywnie wydaje mi się, że są trochę bardziej odporne na odkształcenia niż te z Nerf Elite. Magazynek duży ale poręczny, strzałki ładuję się łatwiej niż do cs-18 z Nerfa.”

Dowiedz się więcej o serii Buzz Bee >

Dowiedz się więcej o magazynku Buzz Bee + strzałki >

Nagroda: wyrzutnia XShot niespodzianka

Za wszystkie opinie bardzo dziękujemy a zwycięzcom gorąco gratulujemy. Na adres podany w zamówieniu zostaną wysłane upominki. Przypominamy, że za miesiąc kolejny konkurs 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *