Najlepsze opinie o zabawkach [maj]

Drodzy Poszukiwacze Frajdy,

za nami jeden z najbardziej gorących okresów: Dzień Dziecka. Wszystkie opinie i recenzje okazały się mega przydatne by jak najlepiej dopasować prezent dla ukochanej pociechy. Każda ocena jest dla nas niesamowicie ważna, za co bardzo gorąco dziękujemy. 

Pamiętajcie, że każda wystawiona recenzja to dodatkowy rabat na kolejne zakupy. Oto naszym zdaniem najbardziej przydatne opinie z miesiąca maja. Wspólnie postanowiliśmy wyróżnić aż trzech kupujących.

playmobil 5444

Opinia Marty o Playmobil Wyspa Wróżek z Magicznym Źródłem Kamieni 5444

„Super zabawka moja 5-cio letnia córka szczęśliwa i zadowolona od razu usiadła na dywanie i bawiła się godzinami. Elementy proste do złożenia i wspaniały zestaw dla dziewczynki niesamowita frajda z zabawy.”

Dowiedz się więcej o Playmobil Wyspa Wróżek 5444 >

Dowiedz się więcej o Playmobil Wróżki >

Nagroda: figurki i puzzle z serii Playmobil

canterlot b1373

Opinia Joanny o My Little Pony Zamek Canterlot B1373

„Zamek wygląda super! 3-letnia córka zachwycona zabawka, jest fanką kucykow Pony więc zamkiem bawi się teraz codziennie 🙂 mnóstwo szczegółów i elementów do zabawy w stylu lusterko, szkatułka na skarby, filiżanki, talerzyki, tort itp. Mnóstwo zabawy gwarantowane przy odrobinie wyobraźni 🙂 polecam!”

Dowiedz się więcej o Zamku Canterlot B1373 >

Dowiedz się więcej o zabawkach My Little Pony >

Nagroda: Kucyk My Little Pony POP

rotofury 2

Opinia Antoniego o Nerf N-Strike Mega Rotofury B1269

„Absolutnie najlepsza (całkowicie niezawodna) wyrzutnia serii MEGA. W połączeniu ze zmodyfikowaną sprężyną Blasterparts daje niesamowitą celność i znaczne zwiększenie zasięgu. Prędkość strzałki po modyfikacji wyrzutni jest bardzo duża dlatego zalecam okulary ochronne. Obsługa i pomoc ze strony sklepu – wielki pozytyw.”

Dowiedz się więcej o Nerf N-Strike Mega Rotofury B1269 >

Dowiedz się więcej o NERF >

Nagroda: strzałki NERF Mega

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a pozostałych zapraszamy do zakupów w sklepie Poszukiwacze Frajdy. Super nowości i promocje już na Was czekają. Przypominamy, że za miesiąc kolejny konkurs, w którym wybierzemy najlepsze opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *