Nowy pomysł na Littlest Pet Shop

Dzisiaj opowiem o nowym pomyśle HASBRO na Littlest Pet Shop. W tym roku na nasz rynek trafiła odświeżona kolekcja LPS. Zawiera ona mnóstwo zestawów, które można ze sobą łączyć tworząc własny świat Littlest Pet Shop. Każde pomieszczenie oraz zwierzaki można dekorować za pomocą drobnych kolorowych elementów oraz naklejek. HASBRO nie zapomniało także o interaktywnej aplikacji, dzięki której nasze zwierzaki przenoszą się do świata wirtualnego.

Jak to wygląda w praktyce?

LPS

Zacznijmy od największego zestawu Littlest Pet Shop Stylowy sklepik A7322. Składa się on aż 135 elementów oraz trzech zwierzaków: Minki Mark, Kitery Banter oraz Sunili Nevla.

LPS Stylowy Sklepik montowanie ścian

Budowę zaczynamy od zamontowania ścian. Możesz w nie wsunąć różne kolorowe płytki. Tylną, największą ścianę, możesz ozdobić grafiką, aby upiększyć okna przypnij niebieskie zasłonki oraz doniczkę z roślinkami.

Na przednią ścianę, nad głównym wejściem, możesz przykleić znaczek z logo Littlest Pet Shop. Pod lewym oknem jest wejście dla kotów lub małych piesków. Na dachu sklepiku możesz zbudować ogród lub basen – w zależności od tego jakiej grafiki użyjesz. Całość ozdób kolorowymi naklejkami oraz malutkimi elementami, które możesz przypiąć np. do okien czy psiej budy.
lps stylowy sklepik 2
Przednia ściana sklepu jest ruchoma, dzięki temu możesz ją zamykać i otwierać. Wnętrze sklepu wyposaż w ladę z kasą, budę dla psa, drzewo z domkiem dla ptaków, karmę dla zwierzaków oraz złotą rybkę w akwarium.

Nowe zestawy Littlest Pet Shop

Wszystkie zestawy w nowej serii buduje się na takiej samej zasadzie jak wyżej opisany Littlest Pet Shop Stylowy sklepik A7322, czyli najpierw stawiamy ściany, które można ozdobić różnymi kolorowymi elementami, dobrać grafikę i upiększyć wnętrze różnymi dodatkami.
A tutaj kilka zdjęć zestawów z nowej linii Littlest Pet Shop:

lps miasteczko 2

Aplikacja LPS

Dzięki mobilnej aplikacji możesz ożywić i urządzić po swojemu świat Littlest Pet Shop. Wystarczy, że zeskanujesz specjalny kod znajdujący się z tyłu głowy zwierzątka a on zostanie przeniesiony do naszego urządzenia mobilnego. Im więcej małych LPS zabierzesz do swojego wirtualnego świata, tym więcej pokoi, zadań i pięknych akcesoriów odblokujesz w grze Your world LPS. Za każde wykonane zadanie Twój zwierzak otrzymuje punkty, które pozwolą mu na rozwój trzech podstawowych obszarów (umiejętności, stylu i uprzejmości). Jeśli maksymalnie wypełnisz paski rozwoju Twój zwierzak osiągnął wyższy poziom, a każdy kolejny poziom odblokowuje nowe możliwości zabawy.

Blythe modnisia

Cała seria wzbogacona jest także o zestawy z Blythe modnisią, którą można ubierać, przebierać i stylizować. Blythe modnisia dostępna jest w czterech stylach: codziennym, szykownym, klasycznym i trendy. Każdy zestaw składa się z figurki Blythe, podstawki i zwierzątka. W zestawie znajdziemy dwa wystylizowane tułowia, w różnych strojach, które możemy zakładać wymiennie.

Podsumowując chciałam powiedzieć, że bardzo podoba mi się nowa odświeżona linia Littlest Pet Shop, przede wszystkim dla tego, że zarówno zabawa pojedynczym zestawem jak i całą kolekcja daje dużo frajdy. Możemy kolekcjonować zestawy i stworzyć swój własny świat Littles Pet Shop, a nasze zwierzaki mogą funkcjonować już nie tylko w naszym pokoju, ale także w wirtualnym świecie.  A Ty co sądzisz o nowych Littles Pet Shop? Wolisz starą czy nową wersję?

Cała seria LPS dostępna jest tutaj>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *