Opinia miesiąca – NERF Rhino-Fire

Drodzy Poszukiwacze Frajdy,

za nami połowa wakacji ale my nie zwalniamy tempa. Chociaż słońce coraz częściej chowa się za chmurami a poranki są chłodne, hitem tego miesiąca były Nerfy. Dziękujemy za wszystkie opinie i recenzje, jak co miesiąc wybraliśmy najlepszą 🙂 

Opinia Aleksandra NERF N-Strike Elite Rhino-Fire XD 34276

„Aleksander Husar zamówił tego Nerfa i przekazuję co mój Syn o Waszej realizacji powiedział: ” …super jest ten Nerf, fajnie strzela i ma super odgłos, mogę przyczepić jego magazynek do innych Nerfów, ma extra baterie ze strzałkami i bardzo fajnie daleko strzela, i już…” A od Taty: zamówienie zrealizowane szybko non stop raport na mailu na każdym etapie statusu realizacji gdzie co i jak szybka dostawa i bezstresowa obsługa kuriera towar super opakowany bezpiecznie solidnie. W środku wymarzony dla Syna Nerf bez uszkodzeń kartonu i samego towaru. pełen Styl i fason Poszukiwaczy Frajdy. Yo! Dziękujemy Alex Husar i Alex Junior”

Nagroda: strzałki NERF N-Strike Elite

Dowiedz się więcej o NERF N-Strike Elite Rhino-Fire 34276 >

Dowiedz się więcej o NERF >

Pamiętajcie, że każdy Poszukiwacz za umieszczenie opini dostanie rabat w wysokości 5% na kolejne zakupy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zabawy już za miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *