Ravensburger Lotti Karotti z Gwarancją Frajdy od kreatywniewdomu.pl

Poszukiwacze Frajdy i blogerzy ruszyli na poszukiwanie najfajniejszych zabawek. Kolejną recenzję zręcznościowej gry firmy Ravensburger przygotowała Ewelina z kreatywniewdomu.pl

lotti karotti 2

Lotti Karotti to wyścig kolorowych królików. Wszystkie zwierzątka wspinają się, aby zdobyć marchewkę. Niestety po drodze czeka na nie wiele niebezpieczeństw. Komu uda się nie spaść i kto jako pierwszy osiągnie cel? Gra gwarantuje mnóstwo zabawy wszystkim uczestnikom. Jednym słowem duża dawka frajdy dla najmłodszych dzieci, co potwierdza Ewelina z kreatywniewdomu.pl:

Lotti Karotti to gra przeznaczona dla dzieci w wieku 5-10 lat. Osobiście uważam, że granica jest lekko zawyżona. Jak się sami za chwilę przekonacie już 3 latki potrafiące liczyć do… 3 bez problemu opanują zasady.

Ale żeby nie było tak do końca banalnie to wśród kart ruchu znajdują się karty z wizerunkiem marchewki. Gracz, który wyciągnie taką kartę nie porusza się swoim królikiem a przekręca marchewką. Co się wówczas dzieje? Przesuwa się spodnia warstwa i pojawia się (czasem nigdzie, a czasem w jednym miejscu) dziura. Może się wtedy zdarzyć, że jeden z zajączków zapada się pod ziemię. Taki zajączek jest tracony, ale na szczęście każdy ma 4 zajączki, więc zawsze można wprowadzić kolejnego.

Sami widzicie, że banalne zasady z słodko wyglądającymi króliczkami zapewnią dużo frajdy tym najmłodszym graczom, które dopiero co wkraczającym w świat gier.

Po więcej szczegółów zapraszamy do pełnej wersji recenzji tutaj >

Jeżeli natomiast interesuje Cię zakup gry, zapraszamy do naszego sklepu. Kup grę Ravensburger Lotti Karotti >

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *