Ravensburger Make’n’Break Extreme z Gwarancją Frajdy od kreatywniewdomu.pl!

make and break RAV264995 4

Poszukiwacze Frajdy i blogerzy ruszyli na poszukiwanie najfajniejszych zabawek. Kolejną recenzję zręcznościowej gry firmy Ravensburger przygotowała Ewelina z kreatywniewdomu.pl

Make’n‘Break Extreme to gra zręcznościowa, która polega na ustawianiu budowli z dziesięciu różnorodnych klocków. Karty z planami budowli wskazują ciągle nowe kombinacje – od prostych po doprowadzające do zwątpienia. Gracz musi również wykonać zadania z kart specjalnych! Każdy jest pod naciskiem czasu! Wilgotne ręce i rozgrzane policzki sygnalizują napięcie i ogromną rozrywkę! Uwaga: czasomierz znowu tyka. Jednym słowem dużo zabawy dla dzieci w każdym wieku, co potwierdza Ewelina z kreatywniewdomu.pl:

Ponieważ budowle mają różne stopnie trudności oraz dodatkowo można sterować czasem – w grę można grać z dziećmi tak, by były dla rodziców naprawdę trudnym do pokonania przeciwnikiem (w zależności od wieku dziecka ograniczamy sobie czas na układanie tylko trudnych budowli a dziecku dajemy więcej czasu na układanie tylko prostych).

Narzucenie różnych poziomów trudności budowania sprawia, że w grę mogą grać zarówno przedszkolaki, dzieci szkolne jak i dorośli. Dzięki temu już od najmniejszego dzieci uczą się pokory, gdy się nie uda ułożyć poprawnie budowli (…)

Z grą Make’n’Break Extreme już od małego można ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną świetnie się przy tym bawiąc. Rewelacyjna gra, solidnie wykonana. Mnóstwo dobrej zabawy dla dużych i małych i nie ważne czy mały czy duży, każdy chce jak najszybciej ułożyć budowlę a ręce trzęsą się tak samo.

Po więcej szczegółów zapraszamy do pełnej wersji recenzji tutaj >

Jeżeli natomiast interesuje Cię zakup gry, zapraszamy do naszego sklepu. Kup grę Ravensburger Make’n’Break Extreme >

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *