Ravensburger Pig Ball z Gwarancją Frajdy od czymzajacmalucha.pl!

c2b08bd979ce309f88acdb3a2180f94cPoszukiwacze Frajdy i blogerzy ruszyli na poszukiwanie najfajniejszych zabawek. Pierwszą recenzję wesołej gry firmy Ravensburger przygotowała Mamiczka z czymzajacmalucha.pl.

Pig Ball to gra zręcznościowa w której małe świnki urządzają sobie bitwę błotną. Duża świnka na środku to stoper, który w każdej chwili może zakończyć potyczkę. Gracz złapany z błotną kulką w dłoni jest odsyłany do kąpieli. Jednym słowem mnóstwo śmiechu i emocji co potwierdza Mamiczka z czymzajacmalucha.pl:

Gra wymaga skupienia i szybkości reakcji, bo tak naprawdę liczy się każda sekunda. Nigdy nie wiemy, kiedy Mama Świnka skończy się kąpać. Podoba mi się to, że można ją nakręcać na dłużej lub krócej, dzięki czemu dodatkowo urozmaicamy sobie zabawę.

W drugiej wersji gry zamiast Mamy Świnki wkładamy na środek wodny żeton i próbujemy celować błotną piłką do środka. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste.

(…)

Nam ta gra bardzo przypadła do gustu i często w nią gramy. Zwłaszcza pod koniec, kiedy czujemy, że w każdej chwili Mama Świnka może wyskoczyć, włącza się rywalizacja i jest przy tym dużo śmiechu. Wiadomo, że nikt nie lubi przegrywać 😉

Po więcej szczegółów zapraszamy do pełnej wersji recenzji tutaj.

Jeżeli natomiast interesuje Cię zakup gry, zapraszamy do naszego sklepu. Kup grę Ravensburger Pigball >

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *