Mayka Samoprzylepna Taśma do klocków LEGO – zabawa na metry!

Mówi się, że proste pomysły są najlepsze. Co powiecie na połączenie taśmy samoprzylepnej i klocków Lego? Według nas hmmm… genialne! Tak samo pomyśleli użytkownicy serwisu Indiegogo.com wspierając projekt Nimuno Loops kwotą 20000% razy większą niż zakładali jego twórcy!  

Niesamowity potencjał

Taśmę wymyśliła dwójka projektantów zabawek z RPA Max Basler i Anine Kirsten. Mayka to jest elastyczna, samoprzylepna, taśma do klocków, która może być cięta w dowolnym miejscu. Jej główna moc polega na tym, że zamienia dowolną powierzchnię w podstawę do budowy i niesamowitej zabawy. Mayka pasuje do klocków Lego, Mega Blocks, Cobi i innych opartych na klasycznej konstrukcji podstawy.

Wielki sukces

By rozpocząć produkcję twórcy potrzebowali 8 tyś. dolarów, jednak po publikacji projektu w internecie okazał się on tak wielkim sukcesem, że do końca trwania zbiórki zebrał ponad półtora miliona, (dokładnie 1 648 098 dolarów). Tak duży sukces oznaczał również, że Max Basler i Anine Kirsten musieli stawić czoła nowemu wyzwaniu – realizacji kilkudziesięciu tysięcy zamówień i to szybko, bo konkurencja błyskawicznie zaczęła kopiować ich pomysł. By być wstanie rozpocząć produkcję na dużą skalę projektanci połączyli siły z producentem zabawek Zuru i zmienili nazwę produktu z Nimuno Loops na Mayka.

Zmiana wymiaru zabawy

Kluczem do sukcesu taśmy było przeniesienie dobrze wszystkim znanej zabawy klockami w niedostępne i nieodkryte dotąd obszary. Teraz możemy budować na pnących się poziomo meblach, zabawkach i ścianach. Możliwości jest nieskończenie wiele! Nic tylko rozwinąć taśmę i budować. Do dzieła.

Zobacz Taśmę do klocków Zuru Mayka w sklepie PoszukiwaczeFrajdy.pl. >

Zobacz Taśmę do klocków Zuru Mayka w sklepie PoszukiwaczeFrajdy.pl. >

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *