TOP 5 Zestawów policyjnych Playmobil

Playmobil jest niemiecką marką, która od 1974 roku produkuje zabawki, figurki i akcesoria dla dzieci w każdym wieku. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam, jeden z ulubionych mikroświatów, świat Playmobil Policja. Seria Policja to nie tylko szybka akcja ale i niebezpieczne pościgi czy poszukiwania klejnotów i sejfu. To najbardziej popularna seria dla małych chłopców, która pokazuje rzeczywistą pracę policjantów oraz ich obowiązki.

Marka posiada aż 14 zestawów, z których zbudować można potężną jednostkę Policji. Specjalnie dla klientów poszukiwaczefrajdy.pl przygotowaliśmy TOP 5, naszym zdaniem, najlepszych zestawów z serii Policja. Przyłącz się do pościgu za złodziejami i stwórz swoją niesamowitą historię.

5184_product_detail

Miejsce 5. Playmobil Radiowóz Policyjny 5184

Playmobil Radiowóz Policyjny 5184 to najbardziej klasyczny z Policyjny zestaw jaki można sobie wyobrazić. Piękny pojazd w którym możemy zdjąć dach, błyskawicznie włożyć figurki do środka i ruszyć do akcji na sygnale. Dodatkowo w bagażniku otrzymujemy skrzynie z niezbędnym Policyjnym osprzętem. Czego chcieć więcej?

Dowiedz się więcej o zestawie Playmobil Radiowóz Policyjny 5184 >

Miejsce 4. Playmobil Przenośny komisariat Policji 5299

Playmobil Policja Przenośny komisariat Policji to zestaw, który można zabrać w każde miejsce i rozpocząć niesamowitą zabawę. Mamy tu miniaturę małego komisariatu z częścią biurową oraz celą w której jak się okazuje można wyłamać kraty w oknach.  Do tego dołączone całe mnóstwo detali i Policjant na motorze!

Dowiedz się więcej o zestawie Playmobil Przenośny Komisariat Policji 5299 >

playmobil 5564

Miejsce 3. Playmobil Pojazd Jednostki Specjalnej 5564

Playmobil Policja Pojazd Jednostki Specjalnej to wielkie auto z otwieranym dachem, otwieraną przednią kabiną, efektami świetlnymi i z możliwością podłączenia napędu RC. Dzięki tym funkcją dziecko może z łatwością umieścić figurki Playmobil w każdym miejscu w pojazdu i błyskawicznie wyruszyć na akcje niesamowitym pojazdem!

Dowiedz się więcej o Playmobil Pojazd Jednostki Specjalnej 5564 >

5187

Miejsce 2. Playmobil Pojazd terenowy Policji z motorówką 5187

Pojazd terenowy z motorówką to zabawka 2w1, dzięki której frajda możliwa jest nie tylko na podłodze ale także w wodzie. Silnik do łodzi znajduje się w zestawie. Dodatkową atrakcją jest zdejmowany dach w samochodzie oraz odłączana przyczepa. Samochód może także brać udział w pościgach. Za pomocą wyciągu linowego motorówkę można wciągnąć na przyczepkę. Cały zestaw został nagrodzony w konkursie ZABAWKA ROKU I NAGRODA RODZICÓW 2014 i zawiera dodatkowe dwie figurki Policjantów Playmobil oraz akcesoria policyjne (lornetkę, aparat, skrzynię).

Dowiedz się więcej o zestawie Playmobil Pojazd terenowy z motorówką 5187 >

playmobil 5182

Miejsce 1. Playmobil Komisariat Policji 5182

Komisariat Policji jest największym, dostępnym zestawem z mikroświata Policji. To potężna kwatera stróżów prawa, z działającym systemem alarmowym oraz czujnikiem ruchu. Alarm uruchamia się za każdym razem gdy więzień próbuje opuścić cele. Na dachu znajduje się lądowisko dla helikoptera, w środku dostępne są pomieszczenia biurowe i lokum jednostki ze studiem fotograficznym dla przestępców. Komisariat Policji zawiera także cztery figurki Policjantów Playmobil oraz mnóstwo akcesoriów: m.in. kamery, kajdanki, monitory, segregatory, broń i inne. Dzięki bogatym szczegółom i wielu akcesoriom zestaw zapewnia zabawę na wiele godzin. Jest tu wszystko co potrzebujesz do stworzenia idealnego mikroświata Playmobil Policja.

Dowiedz się więcej o zestawie Playmobil Komisariat Policji 5182 >

playmobil 5177

Top5 Uzupełnienie – Playmobil Policja Bank z bankomatem 5177

Playmobil Policja Napad na Bank nie zmieścił się do Top5 ale  to doskonałe uzupełnienie mikroświata Policji. Jest to zestaw, który został stworzony z myślą o efektownych i rozbudzających wyobraźnie filmowców z Hollywood napadach na bank. Ciekawostą jest, że o z bankomatu za pomocą karty naprawdę można wypłacić pieniądze 🙂 Zestaw zawiera: 2 figurki Playmobil (pracownika banku oraz rabusia), pieniądze, sztabki złota oraz inne drobne akcesoria (m.in. segregatory, klucze, laptop, torbę, broń).

Dowiedz się więcej o zestawie Playmobil Bank z bankomatem 5177 >

lub zobacz wszystkie zestawy Playmobil Policja w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *