TOP 5 Zestawów wakacyjnych Playmobil

Plaża z gorącym piaskiem, dużo zabawy z przyjaciółmi, szalone przygody w wodzie i piękne zachody słońca. Jednym słowem WAKACJE!!! Playmobil stworzył wspaniały mikroświat, który doskonale oddaje urok słodkiego lenistwa: mikroświat Summer Fun. Oto przed wami Top5 najlepszych zestawów Playmobil na Wakacje według Poszukiwaczy Frajdy.

 

playmobil 6159

Miejsce 5. Playmobil Słoneczny Taras 6159

Słoneczny taras to bardzo pojemny Game Box, który możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Game Box to pudełko z zabawkami i akcesoriami idealnymi na lato. Wszystko zamykane jest na kluczyk by bezpiecznie przechowywać sekrety. W zestawie znajdują się aż trzy figurki: mamy i dwojga dzieci oraz mnóstwo dodatków: leżak, basen, wózek, stoliczek, lody z łyżeczką, klapki oraz foremki do piasku. W zestawie dostępne są także dwa małe czarne kotki. Słoneczny taras można także połączyć z Luksusową Willą 5574 by stworzyć idealne miejsce do wypoczynku.

Dowiedz się więcej o zestawie Słoneczny Taras 6159 >

playmobil 5219

Miejsce 4. Playmobil Szybowiec Race Glider 5219

Szybowiec pochodzi z serii Sports&Action i gwarantuje świetną zabawę na świeżym powietrzu. Idealnie pasuje w wakacyjny klimat. Szybowiec wykonany jest z superlekkiego materiału, który gwarantuje optymalny lot. Dzięki temu świetnie lata i jest idealny do puszczania w domu, jak i na świeżym powietrzu. Race Glider wyposażony jest dodatkowo w światła LED. W zestawie oprócz szybowca znajduje się także figurka pilota oraz odznaka pilota do przypięcia do ubrania.

Dowiedz się więcej o zestawie Szybowiec Race Glider 5219 >

playmobil 6671

Miejsce 3. Playmobil Rodzinne Auto kampingowe 6671

Rodzinne auto kampingowe wyposażone jest w aneks kuchenny, mini łazienkę/WC, miejsca do spania dla całej rodziny i miejsce dla mebli kempingowych. Samochód ma otwierane drzwi i okno, dodatkowo dach jest wysuwany a z tyłu ukryty jest schowek na gaśnicę i deskę surfingową. By ochronić się przed słońcem markiza naprawdę się rozkłada. Na dachu kampingu można także się opalać. W zestawie znajdują się cztery figurki Playmobil oraz mnóstwo akcesoriów: stół i cztery krzesła, leżak, materac, deska surfingowa, dwie gaśnice, hulajnoga, aparat oraz akcesoria kuchenne. Zaproś całą rodzinę na wspaniałą przygodę nad jeziorem i zrób piknik na świeżym powietrzu.

Dowiedz się więcej o zestawie Playmobil Rodzinne Auto kampingowe 6671 >

playmobil 5205

Miejsce 2. Playmobil Luksusowy Jacht 5205

Czy masz ochotę na szalony, pełen przygód rejs luksusowym jachtem? Nic nie stoi na przeszkodzie by wyruszyć już dzisiaj. Jacht ma zdejmowany pokład słoneczny oraz sterownię gdzie ukryty jest aneks kuchenny, dwa miejsca do spania oraz łazienka. Dodatkowo winda kotwiczna jest ruchoma. W zestawie znajdują się dwie figurki Playmobil oraz mnóstwo akcesoriów: torby podróżne, sztućce, naczynia kuchenne, jedzenie oraz woda. Zestaw można wzbogacić o Silnik Podwodny 5159 by jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Przenieś zabawę na wyższy poziom i zobacz jak jacht sunie w wannie, basenie albo w jeziorze.

Dowiedz się więcej o zestawie Playmobil Luksusowy Jacht 5205 >

playmobil 6669

Miejsce 1. Playmobil Aquapark ze zjeżdżalnią 6669

Nasz zdecydowany numer jeden to aquapark ze zjeżdżalnią, który zapewni frajdę każdemu poszukiwaczowi frajd i przygód. Zestaw wyposażony jest aż we dwie zjeżdzalnie, na jednej można nawet sunąć w pontonie. Wystarczy wciągnąć ponton na wieżę za pomocą liny i przygotować się do zjazdu. Różowy robaczek na górze wskazuje kiedy można bezpiecznie zjechać na zjeżdżalni. Zabawa gwarantowana! Dodatkowo basen wyposażony jest w obrotową ośmiornicę, która tworzy prawdziwy nurt.  Zestaw zawiera trzy figurki oraz akcesoria: czerwoną drabinkę, ponton do zjeżdżania, koło ratunkowe, linę i oczywiście palmę. Aquapark to doskonała zabawa na całe popołudnie.

Dowiedz się więcej o zestawie Playmobil Aquapark ze zjeżdżalnią 6669 >

lub zobacz wszystkie zabawki Playmobil w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *