Wesołe miasteczko LEGO Friends – sprawdzamy nowości 2016

LEGO Friends to ulubiona linia wszystkich dziewczynek. Razem z bohaterkami: uroczą Mią, roześmianą Emmą, szaloną Olivią, zapracowaną Stephanie i odważną Andreą odkryj nowości i niezapomniane przygody jakie oferuje LEGO Friends. A do odkrycia jest baaaardzo wiele, w Heartlake pojawił się park rozrywki 🙂 

LEGO Friends przygotowało w sierpniu mnóstwo nowości, które dodatkowo wzbogacą zabawę i pobudzą kreatywność. Dla dziewczynek została przygotowana zupełnie nowa seria: park rozrywki a także zestawy, które powiększą kolekcję klubu jeździeckiego.

Wesołe miasteczko LEGO Friends

Lato w pełni, czas na zabawę i niesamowite przygody. Przyjaciele ze świata LEGO Friends zaczynają wspaniały dzień w parku Rozrywki. Czy masz ochotę się do nich przyłączyć? W skład nowej serii wchodzi aż 5 zupełnie nowych zestawów. Każda bohaterka prezentuje inną formę rozrywki i zabawy. Nie czekaj! Do zobaczenia jest kolejka górska, autka, kosmiczna karuzela, automaty a gdy zgłodniejesz nie zapomnij o budce z hot-dogami.

lego 41130

LEGO Friends Kolejka górska w parku 41130 to największy zestaw, który zawiera najlepsze karuzele: roller coaster, diabelski młyn, oraz wieżę swobodnego spadania. Kolejka górska składa się aż z czterech wagoników a diabelski młyn posiada 6 podwieszonych gondoli. Po udanej zabawie, w sklepiku, można kupić zdjęcia ze zwariowanych przejażdżek. Szaloną zabawę czas zacząć!

Dowiedz się więcej o LEGO Friends Kolejka górska 41130 >

lego 41128

LEGO Friends Kosmiczna karuzela 41128 składa się z  3 rakietowych siedzisk i 3 rozkładanych ramion, które unoszą się coraz wyżej, gdy karuzela kręci się szybciej. Dodatkowo kosmiczne i brokatowe naklejki na klockach przyciągają uwagę.

Dowiedz się więcej o LEGO Friends Kosmiczna karuzela >

lego 41133

LEGO Friends Autka w parku rozrywki 41133 zawiera dwie najbardziej szalone karuzele: autodrom oraz wytrząsacz. Każdy uwielbia zbijanie się i ściganie malutkimi samochodzikami oraz wytrząsacz, który sprawi, że długo nie ustoisz prosto na nogach. Do tego zwariowana i wakacyjna muzyka, która płynie z nowoczesnego odtwarzacza MP3 oraz słodka wata cukrowa. Wakacje na wyciągnięcie ręki!

Dowiedz się więcej o LEGO Friends Autka w parku rozrywki 41133 >

Klub jeździecki LEGO Friends

Dołącz do przyjaciółek z klubu jeździeckiego i rozbuduj stadninę oraz miejsca treningowe. Cztery nowe zestawy pomogą Ci przygotować się do zawodów oraz zatroszczyć się o swoje zwierzęta. A gdy po drodze Twój koń będzie miał wypadek, nie denerwuj się, dostępna jest juz przyczepa lecznicza 🙂

lego 41125

LEGO Friends Przyczepa lecznicza dla koni 41125 jest doskonałym uzupełnieniem serii klub jeździecki. W zestawie występuje weterynarz Sophie, która jest ciocią Olivii.  Przyczepa wykonana jest z dbałością o szczegóły: ma otwierane drzwi i okna, łóżko, stół, przedział dla konia i schowek na akcesoria na dachu.

Dowiedz się więcej o LEGO Friends Przyczepa dla koni 41125 >

lego 41126

LEGO Friends Klub jeździecki Heartlake 41126 to piętrowy budynek stajni z obrotowym wiatrowskazem oraz podwórze z obrotowym stanowiskiem treningowym, przeszkoda do skoków z dwoma ustawieniami wysokości oraz miejsce do szczotkowania. Mnóstwo akcesoriów sprawia, że zabawa nie ma końca. Nawet mała szara myszka ma tu swoją sypialnię 🙂

Dowiedz się więcej o LEGO Friends Klub jeździecki 41126 >

Podsumowując LEGO Friends zaskoczyło nas super zestawami z Parku Rozrywki. Są to nowości, które nie ukazały się wcześniej w żadnej serii. Idealnie wpasowały się w letni okres. Dołącz do bohaterów Heartlake i skorzystaj z wszystkich atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *